Kanatlı AVM üniversiteli öğrencilerle buluştu

Kanatlı AVM üniversiteli öğrencilerle buluştu
Türkiye genelinde Vodofone alt yapı desteği ile iş dünyasının tepe yöneticiler ile üniversitelileri buluşturmak adına Anadolu Üniversitesi Sinema Anadolu’da düzenlenen toplantıya yaklaşık 750 üniversite öğrencisinin katıldı....

Türkiye genelinde Vodofone alt yapı desteği ile iş dünyasının tepe yöneticiler ile üniversitelileri buluşturmak adına Anadolu Üniversitesi Sinema Anadolu'da düzenlenen toplantıya yaklaşık 750 üniversite öğrencisinin katıldı. "Güç Business Congress" isimli toplantının katılımcılarından biri de Kanatlı Alışveriş Merkezi yöneticisi Zehra Kutlu'ydu. Kanatlı AVM Genel Müdürü Zehra Kutlu "Kanatlı AVM Kurum Kimliği ve Etkili Liderlik" konusunda yaptığı konuşma ile bir gün lider olmak isteyen gençlere kendilerine güvenmeleri ve ışığı kendilerinde aramaları gerektiğini anlattı. Ayrıca fuaye alanında kurulan Kanatlı standı ile gençlere Kanatlı Alışveriş Merkezi'nin bünyesinde bulunan markalar ile ilgili tanıtıcı broşürler dağıtılarak, etkinlikler hakkından bilgiler verildi. Üniversite öğrencilerinin, profesyonel iş hayatı içinde nasıl başarılı olunacağı ve doğru hedef belirlemede neler yapması gerektiğini Türkiye'nin Kurumsal Marka Yönetici ve CEO'larının bilgi birikimlerini dinlediler.
Star TV Haber Programcısı Uğur Dündar, Teknosa CEO'su Mehmet T. Nane, Toyotasa CEO'su Ali Haydar Bozkurt gibi iş dünyasının birbirinden başarılı isimlerinin 3G bağlantıyla katıldığı Güç Business kongresine öğrencilerden yoğun bir ilgi vardı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.