Kent Konseyinin sertifikalı bayanları

Kent Konseyinin  sertifikalı bayanları
Eskişehir Kent Konseyi Gençlik Meclisinin düzenlemiş olduğu "Bilenler Bilmeyenlere Bilgisayar Öğretiyor Projesi" Türkiye Eğitim Gönüllüleri Atatürk Eğitim Parkında sona erdi.Kent Konseyinin ve TGEV’ in işbirliği ile gerçekleştirilen...

Eskişehir Kent Konseyi Gençlik Meclisinin düzenlemiş olduğu "Bilenler Bilmeyenlere Bilgisayar Öğretiyor Projesi" Türkiye Eğitim Gönüllüleri Atatürk Eğitim Parkında sona erdi.
Kent Konseyinin ve TGEV' in işbirliği ile gerçekleştirilen ve Gültepe,Büyükdere,Göztepe Muhtarlıkları ile düzenleşmiş olan B.B.B.Ö Projesinde bu mahallelerden 20 bayan bilgisayar kullanmayı öğrenerek sertifikalarını aldılar.
Sertifikalarını Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Porf Nadir Suğur, TGEV Atatürk Eğitim Parkı Yöneticisi Didem Aydınmakine,Eskişehir Kent Konseyi Genel Sekreteri İsmail Kumru ve Gençlik Meclisi Eş başkanı Nurten Poslu başarı ile kursları tamamlayan öğrencilere sertifikalarını yapılan törenle verdiler.
Kent Konseyi Genel Sekreteri Kumru törende yaptığı konuşmada "Kent Konseyinin özellikle dezavantajlı kadınlarımıza, imkânları kısıtlı olan vatandaşlarımıza gelişmekte olan teknoloji ile birlikte kent yaşamına ve gündelik hayata hazırlamak bu anlamda kent konseyi imkânları doğrultusunda TGEV gibi kuruluşların da desteklerini alarak kent ölçekli çalışmalar yaptığını belirterek, "sosyal projelere imza atacağız. Bu projede bize gönüllü olarak eğitmenlik yapan Pınar Kıran, Kadriye Güvenir, Kent Konseyi'ne bu projede desteklerini esirgemeyen TGEV Atatürk Parkı çalışanlarına ve Park Yöneticisi Didem Aydınmakine'ye teşekür ederiz " dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.