KONUTLARA İLK BOYA
Yayınlanma:
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından gecekondu bölgesine yaptırılan yeni konutlar her geçen gün yükseliyor.Odunpazarı bölgesinde Karapınar gecekonduyu önleme projesi adı altında başlatılan inşaatların büyük bir bölümü...
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından gecekondu bölgesine yaptırılan yeni konutlar her geçen gün yükseliyor.
Odunpazarı bölgesinde Karapınar gecekonduyu önleme projesi adı altında başlatılan inşaatların büyük bir bölümü tamamlandı. Karapınar Mahallesi'nden başlayıp Huzur Mahallesi'ne uzanan projede birçok bina da tamamlanma aşamasına geldi. Dış cephe boyalarının da atıldığı konutların gelecek yıl hak sahiplerine teslim edileceği bildirildi.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.