Kültür Sevdalıları Odunpazarı'nda
Eskişehir Kent, Kültür, Eğitim, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gürol Yer ve yönetim kurulu üyeleri Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'yı ziyaret etti.
Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Sakallı'ya gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi veren Eskişehir Kent Kültür Derneği Başkanı Gürol Yer, amaçlarının geçmişten geleceğe bir köprü oluşturarak, kültürümüzü korumak ve yaşatmak olduğunu vurguladı.
Bu konuda Odunpazarı Belediyesinin gerçekleştirdiği çalışmaları büyük bir beğeni ile takip ettiklerini vurgulayan Yer, Odunpazarı Belediyesi'nin Eskişehir tarihine ışık tutan kültürel çalışmalarıyla, kentin tarihi kimliğini yeniden kazanmasına büyük katkı sağladığını ifade etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.