Mahalleler duaya çıkıyor
Yayınlanma:
Son günlerde yaşanan kuraklık köylerden sonra mahallelerde de yağmur duasına çıkılmasına neden oluyor.Sakintepe Mahallesi Muhtarı Necati Kesikbaş 26 Mayıs cumartesi günü saat 11.00 de düzenlenecek yağmur duasına tüm Eskişehirlileri...
Son günlerde yaşanan kuraklık köylerden sonra mahallelerde de yağmur duasına çıkılmasına neden oluyor.
Sakintepe Mahallesi Muhtarı Necati Kesikbaş 26 Mayıs cumartesi günü saat 11.00 de düzenlenecek yağmur duasına tüm Eskişehirlileri davet etti.
Kesikbaş şunları söyledi: "26 Mayıs 2007 Cumartesi günü saat 11.00 de Sakintepe Mahallesi Muhtarlığı ile hayırsever mahalle sakinlerinin ortaklaşa düzenleyeceği Sakintepe Mahallesi Çavuşlar Çeşmesi mevkiinde yağmur duası yapılacaktır. Tüm Eskişehirliler davetlidir."
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.