Margane Meryem oldu
Yayınlanma:
Eskişehir İl Müftülüğümüze 17.07.2012 tarihinde kendi isteğiyle Müslüman olmak için müracaat eden Morgane BARON önceki gün yapılan telkinatla Müslüman oldu. İl Müftü Yardımcısı Orhan TOSUN ve şahitler huzurunda kelimeyi...
Eskişehir İl Müftülüğümüze 17.07.2012 tarihinde kendi isteğiyle Müslüman olmak için müracaat eden Morgane BARON önceki gün yapılan telkinatla Müslüman oldu. İl Müftü Yardımcısı Orhan TOSUN ve şahitler huzurunda kelimeyi şahadet getiren Morgane BARON İslam'a girme nedenini Allah'ı çok sevmek olarak açıkladı. Yapılan telkinattan ve duadan sonra büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Morgane BARON, Meryem adını aldı. İl Müftülüğü tarafından kendisine Kur'an-ı Kerim ve bazı kitaplar hediye olarak verildi.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.