Mehmetçik Amerika uğruna kandökemez

Mehmetçik Amerika uğruna kandökemez
Türkiye Gençlik Birliği üyeleri Adalar Migros önünde toplanarak basın açıklaması yaptı. Şube Başkanı Umut Arı tarafından okunan açıklamada, Tayyip Erdoğan’ın, Amerika’da Barack Obama ile yapacağı görüşmede Afganistan’a...

Türkiye Gençlik Birliği üyeleri Adalar Migros önünde toplanarak basın açıklaması yaptı. Şube Başkanı Umut Arı tarafından okunan açıklamada, Tayyip Erdoğan'ın, Amerika'da Barack Obama ile yapacağı görüşmede Afganistan'a muharip asker gönderilmesi, Kıbrıs, terörle mücadele, Ermenistan'la ilişkiler konularının ele alınacağı nın bilindiği kaydedildi ve şöyle denildi:
"Amerika, Irak ve Afganistan'da döktüğü onca kan ve gözyaşının ardından bir batağa saplanmıştır ve kaybetmektedir. Saplandığı bataklıktan kurtulmak için kendisine ortak aramaktadır. Amerika'nın savaş arabasına binenler ancak onun yenilgisini paylaşacaklardır. Obama, Afganistan'daki Amerikan işgalini daha da ağırlaştırmak için bölgeye yeni asker gönderme kararı aldı. ABD'nin Ankara Büyükelçisi'nin açıklamalarından Obama – Tayyip Erdoğan görüşmesinde Mehmetçiğin Afganistan'a savaşmak için gönderilmesinin konuşulacağı anlaşılmaktadır.
Terörle mücadele dedikleri milletimizi bölmeyi amaçlayan ve bugün geldiğimiz noktada Türkiye'de yaşanan provokasyonların zeminini yaratan "açılımların" devam ettirilmesidir. Türkiye'nin yurtsever aydınlarına, ordumuza karşı Ergenekon tertibinin yürütülmesidir. Türkiye'nin bölünmesi, milletimizin etnik ve dini temelde parçalanmasıdır.
Uyarıyoruz. Mehmetçiğin kanı üzerinden pazarlık yapılmasına asla izin vermeyeceğiz. Amerikan askeri olmayacağız. Tayyip Erdoğan amirlerinden hangi talimatları alırsa alsın. Türkiye'nin bölünmesinin, milletimizin parçalanmasının karşısında gençliğin devrimci iradesini bulacaklardır. Milletimiz genciyle yaşlısıyla, Türküyle Kürdüyle bir olup esareti kabul etmeyecektir. Tayyip Erdoğan ve onun gemi hortumcusu bakanları Afganistan'a ABD için savaşmaya kendi oğullarını göndersinler!
Arkadaş, Geleceğimiz için Amerika'nın işgal askeri olmamak için, milletimizin birliği, bağımsız ve gerçekten demokratik bir Türkiye için seni mücadeleye çağırıyoruz. "

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.