Mezunlar biraraya geldi
Yayınlanma:
Eskişehir Ticaret Lisesinden 1989-1990 öğretim yılı ile 1990-1991 öğretim yılında mezun olanlar düzenledikleri yemekte bir araya geldiler. Geçtiğimiz Cumartesi günü Çamlıca Tepesi Bristol Cafede bir araya gelen mezunlar,...
Eskişehir Ticaret Lisesi'nden 1989-1990 öğretim yılı ile 1990-1991 öğretim yılında mezun olanlar düzenledikleri yemekte bir araya geldiler.
Geçtiğimiz Cumartesi günü Çamlıca Tepesi Bristol Cafe'de bir araya gelen mezunlar, yıllar öncesindeki analarını tazelediler ve hasret giderdiler.
Organizasyonu düzenleyen Veysel Çolak, Lise dönemindeki arkadaşlıkların yıllar geçse de unutulmadığını belirterek, " Bu tür buluşmalarımızı her yıl değişik mekanlarda tekrarlamak istiyoruz. " dedi.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.