Müzik ve film marketlerinin sorunları ETO'da görüşüldü
Yayınlanma:
Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Harun Karacan, Müzik Film Elektro Marketler ve Müzik Aletleri Ticareti Meslek Komitesi üyeleri ile bir araya gelerek, üyelerin sektörel sorun ve beklentilerini değerlendirdi. Dün gerçekleşen toplantıda...
Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Harun Karacan, Müzik Film Elektro Marketler ve Müzik Aletleri Ticareti Meslek Komitesi üyeleri ile bir araya gelerek, üyelerin sektörel sorun ve beklentilerini değerlendirdi. Dün gerçekleşen toplantıda Başkan Karacan, üyelerin talep ve sıkıntılarını dinledi. Meclis Üyesi Aytekin Sakaklı, üyesinin yanında anlayışından ve desteklerinden dolayı Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Harun Karacan'a teşekkür etti.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.