Odunpazarı Belediye Başkanı Kurt: “Köylerimiz Vişnelik gibi olacak”

Odunpazarı Belediye Başkanı Kurt: "Köylerimiz Vişnelik gibi olacak"

Mahalle statüsü kazanan köylerde düzenlenen toplantılardan bir tanesi de Yeni Sofça Mahallesinde gerçekleşti.Yeni Sofça Mahallesinin ev sahipliğini üstlendiği toplantıda Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile birlikte Cumhuriyet...

Mahalle statüsü kazanan köylerde düzenlenen toplantılardan bir tanesi de Yeni Sofça Mahallesinde gerçekleşti.
Yeni Sofça Mahallesinin ev sahipliğini üstlendiği toplantıda Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi 2. Sıra Milletvekili Adayı Gazeteci Utku Çakırözer, 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. Cemal Okan Yüksel ve 5. Sıra Milletvekili Adayı Metin Tomsuk katıldı.
Başkan Kurt, muhtarlara Odunpazarı Belediyesi'nin kırsalda gerçekleştirdiği çalışmaları ve gerçekleşecek olan faaliyetleri anlattı. Başkan Kurt, muhtarlar ve mahalle halkının istek ve beklentilerini dinledi. Mahallelerde yaşanan sorunlara birlikte çözüm aradılar.
Başkan Kurt, kırsala verdiği değer ile orada yaşayan vatandaşların gelecek umutlarının artması için çaba göstereceğini ve ilerde kırsalın değer kazanacağını ifade etti.
Gerçekleşen toplantıda kırsalda hizmet kalitesinin arttığının altını çizen Başkan Kurt, mahalle statüsü kazanan köylerin eksiklerinin tamamlanacağını, merkez mahallelerde yapılan tüm hizmetlerden kırsalında yararlanacağını vurguladı.
ÖZGÜR İFADE VURGUSU
Kırsalda yaşayan vatandaşların hak ettiği hizmete kavuşacağının altını çizerek vurgulayan Başkan Kurt, "Odunpazarı Belediyesi bu konuda hazırlıklarını bitirip çalışmalara başladı. İlk olarak yollardan başladık. Bizler merkez mahallelere götürdüğümüz hizmeti size de getirdik. Odunpazarı Belediyesi'ne bağlı olan bölgelerde yaşanabilir bir ortam sağlamak için çalışıyoruz. Köylerimizi Vişnelik gibi yapacağız. Odunpazarı'nda herkes kendini özgürce ifade ediyor. Sizler sorunları aktarın anlatın birlikte çözüm bulalım, birlikte halledelim" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.