Odunpazarı'nda MANTI GÜNÜ
Yayınlanma:
Odunpazarı Kültür ve Dayanışma Derneği "Mantı Günü" düzenliyor. Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, Odunpazarı Semtinin tarihi kimliğini korumak, ortak değerlerini yeniden gündeme getirmek amacıyla düzenlenen Mantı...
Odunpazarı Kültür ve Dayanışma Derneği "Mantı Günü" düzenliyor. Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, Odunpazarı Semtinin tarihi kimliğini korumak, ortak değerlerini yeniden gündeme getirmek amacıyla düzenlenen Mantı Günü, 3 Haziran Pazar günü saat 13.00 ile 15.00 arasında gerçekleştirilecek.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.