ÖĞRENCİLERE EL YIKAMA EĞİTİMİ
Acıbadem Eskişehir Hastanesi ve Özdilek Quality Spa Merkezi işbirliği ile yaz okuluna katılan öğrencilere el yıkama eğitimi düzenlendi.
Acıbadem Eskişehir Hastanesi Enfeksiyon Hemşiresi Leman Budak, Özdilek Quality Spa yaz okulu öğrencilerine el yıkamanın önemini anlattı.
Çocukların dikkatini çekmek için hazırladığı eğlenceli sunumda Hemşire Leman Budak bol su ve sabunla, bilekleri de içine alacak şekilde, avuç içi parmak araları ve uçları ile özellikle tırnak dipleri iyice temizlenecek şekilde ellerin yıkanması gerektiğini dile getirdi. Hemşire Demir, doğru el yıkamanın adımlarını sıraladı. Gerçekleştirilen sunumun ardından öğrencilere Acıbadem boyama kitapları dağıtıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.