Romanlarla bir araya geldi

Romanlarla bir araya geldi

Tunalı Mahallesi’nde roman vatandaşlarla kahvaltıda buluşan CHP 3’üncü sıra milletvekili adayı Av. Yüksel, romanların sıkıntılarının CHP iktidarında son bulacağını söyledi.Cumhuriyet Halk Partisi 3’üncü sıra milletvekili...


Tunalı Mahallesi'nde roman vatandaşlarla kahvaltıda buluşan CHP 3'üncü sıra milletvekili adayı Av. Yüksel, romanların sıkıntılarının CHP iktidarında son bulacağını söyledi.
Cumhuriyet Halk Partisi 3'üncü sıra milletvekili adayı Av. Cemal Okan Yüksel ve eşi Fatma Yüksel, roman vatandaşlarla kahvaltıda buluştu. Romanların yıllardır ötekileştirildiğini ve sosyal güvencelerden mahrum bırakıldığını söyleyen Av. Yüksel, CHP iktidarında ayrımcılık politikalarının son bulacağını söyledi. Her vatandaşın yurttaşlık hakkı gereği, refah içinde yaşayacağını söyleyen Av. Yüksel; "CHP Aile Sigortası Programı, Türkiye'de güçlü sosyal devletin temelini oluşturacaktır. Geliri yoksulluk sınırının altında olan her yurttaşa aylık olarak, düzenli ve yeterli mali destek sağlanacak ve yurttaşların geliri bu sınırın üstüne çıkartılacaktır. Bu destek bir "yurttaşlık hakkı" olacaktır" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.