SANAYİ ODASI’NDAN PARTİLERE RAPOR

SANAYİ ODASI'NDAN PARTİLERE RAPOR

Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Sadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi milletvekili adayları ile parti teşkilatı üyeleri ESO’da seçime ilişkin beklentilerini ve seçilmeleri durumunda yapacaklarını anlattı.ESO...

Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Sadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi milletvekili adayları ile parti teşkilatı üyeleri ESO'da seçime ilişkin beklentilerini ve seçilmeleri durumunda yapacaklarını anlattı.
ESO Meclis Başkanı İsmail Kunduracı, ESO Başkanı Savaş M. Özaydemir ve ESO Yönetim Kurulu Üyeleri'nin de yer aldığı ziyarette değerlendirmelerde bulunan Özaydemir, milletvekili adaylarına, "seçilmiş olduğunuz görev itibariyle ülkeye yapacağınız hizmetler yanında, yöreye yapacağınız hizmetler de önemlidir. Burada bizlerin sizlerden beklentimiz ilimize gelebilecek bir yatırım, ekonomik sosyal ve kültürel gelişme sağlayacak bir oluşum olduğunda etkin bir lobi faaliyeti sürdürebilmenizdir" çağrısında bulundu.
Yaptığı değerlendirmelerden sonra Özaydemir, tüm milletvekili adaylarına Oda tarafından uzun yıllardır hazırlanan "Eskişehir Sanayi Odası'nın Milletvekili Seçimi Öncesi Görüşleri" başlıklı kitabı taktim etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.