"Şoför esnafı zor durumda!"

"Şoför esnafı zor durumda!"

Gelen milletvekili ve siyasi parti temsilcilerine şoför esnafının sorunlarını dile getirdiklerini belirten Oda başkanı Er, "Yıllarca esnafımızın karşılaştığı sorun ve talepleri meclise görevlendirilen milletvekillerine, seçim...

Gelen milletvekili ve siyasi parti temsilcilerine şoför esnafının sorunlarını dile getirdiklerini belirten Oda başkanı Er, "Yıllarca esnafımızın karşılaştığı sorun ve talepleri meclise görevlendirilen milletvekillerine, seçim öncesi ziyaretimize gelen adaylara anlatıyoruz. Hazırladığımız talep dosyalarını da kendilerine bizzat teslim etmemize rağmen, sesimize her nedense kulak verilmiyor!" dedi.
Yeni bir seçim sürecine de girildiğini hatırlatan Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Suat Er, "bu seçim öncesi de değişmeyen bir türlü çözüme kavuşturulmayan sorun ve isteklerimizi gelen milletvekili adaylarına sıralıyor ve aynı hatırlatmada bulunuyoruz. Şoför esnafının artık dayanacak gücü kalmadı. Taşıyıcılar Kooperatifinde onlarca kamyoncu esnafı boş yatıyor. Esnafın bırakın yola çıkacak, mazot alacak parası yok. Gelen milletvekili adaylarına akaryakıt İstasyonlarına gelin birlikte gidelim teklifinde bulunuyoruz. Ama her nedense hiç birisi yanaşmıyor. Akaryakıta gelen son zamlar yüzünden esnaf mazot alamaz durumda. Bir çok üyemiz kontak kapattı. Onlarca kamyoncu esnafımız borçlu, aldıkları kredinin bile geri ödemesini yapamıyorlar. Bizler kamyoncu esnafı başta olmak üzere tüm esnafların sorunlarını meclis gündemine taşıyacak,yaşadığımız sorunlara çözüm üretebilecek adayları,Ankara ya gönderme taraftarıyız. Artık boş sözler ile oyalanacak vaktimiz yok!" şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.