Sokakta renkli gösteri
Yayınlanma:
Nevruz kutlamaları çerçevesinde Hamamyolu caddesinde yöresel oyunlar minik folklorcular tarafından sergilendi. Valilik ve Türk Ocağının ortaklaşa düzenlediği etkinliklerde sahne alan Reşat Benli İlköğretim Okulu folklor ekibi...
Nevruz kutlamaları çerçevesinde Hamamyolu caddesinde yöresel oyunlar minik folklorcular tarafından sergilendi. Valilik ve Türk Ocağı'nın ortaklaşa düzenlediği etkinliklerde sahne alan Reşat Benli İlköğretim Okulu folklor ekibi birbirinden güzel halk oyunlarını Eskişehirlilerin beğenisine sundular.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.