"Sorunlu mahalle bölgemizde kalmayacak"
Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı hafta sonu bölgesindeki mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla da bir araya geldi. Ramazan ayı dolayısıyla iftar programlarına da katılan belediye başkanı Sakallı , Emek ve 71 Evler Mahallelerinde devam eden çalışmaları da yerinde inceleyerek ilgililerden bilgi aldı. Milletvekilleri belediye meclis üyelerinin de yer aldığı ziyaretlerde bölge halkının sonun ve taleplerini dinleyen başkan Sakallı, bölgenin kısa sürede gerekli ihtiyaçlarının giderildiğini söyledi. Belediye başkanı Sakallı, Odunpazarı bölgesinde bu sezon tüm mahalleler deki çalışmaların tamamlanacağını hedeflediklerini sözlerine ekledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.