Tarıma kadın eli
50 yaşındaki Nurdan Yüce Balkon ve hobi bahçelerinde yetişen çiçek ve sebze tohumlarını satarak geçimini temin etmeye çalıyor.
Kurtuluş mahallesi Ergi sokakta bulunan Anadolu Tarım Ziraat firmasında çalışan 50 yaşındaki Nurdan Yüce, Kocasının kısmı felç geçirmesi üzerine, işin başına geçtiğini ve 2 çocuğunun nafakasını çıkarmaya çalıştığını belirterek, işlerin normal gittiğini balkon ve hobi bahçelerinde yetişen çiçek ve sebze tohumlarını sattıklarını, ayrıca yaz mevsiminde yetiştirdikleri sebze fideleriyle Eskişehir tarımına hizmet verdiklerini söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.