TP'den Esnaf Odaları Birliği ziyareti

TP’den Esnaf Odaları Birliği ziyareti
Türkiye Partisi İl yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret ederek Oda başkanı Ekrem Birsen ile görüştü. Ekrem birsen ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, " Esnaf ve sanatkarlar odası olarak ülke gündemini en...

Türkiye Partisi İl yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nı ziyaret ederek Oda başkanı Ekrem Birsen ile görüştü. Ekrem birsen ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, " Esnaf ve sanatkarlar odası olarak ülke gündemini en yakından takip ediyoruz.Ülkede yaşanan sosyo ekonomik sıkıntıları birebir yaşıyoruz.Her geçen gün esnaf kayıtlı sayımız azalmakta esnafımız zor günler geçirmektedir.Meclisten bir türlü geçemeyen esnaf koruma adına olan koruma yasaları hayata geçirilmelidir.Büyük balığın küçük balığı yutması gibi bir biri ardına bölge sermayesi ile oluşmamış ve esnaf katılımıyla meydana gelmeyen alış veriş merkezleri acımasız rekabet ortamında esnafımızı bitirmekte ve oluşan KDV de bölge dışına çıkmakta şehrimize sadece yükü kalmaktadır.Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde Kobilerin elinden tutulmalı teşfikler ve koruma kanunları biran önce çıkarılmalıdır." Dedi.
Türkiye Partisi İl Başkanı Hasan Tuç ise şöyle konuştu: " Esnafımız bu ülkenin geçmişten beri hayat damarı olmuş ticaretin ekonominin sosyo kültürel canlılığın akıcılığını sağlamıştır.Sayın Genel Başkanımız Abdüllatif Şener bey global krizin başında milli ve bölgesel sermayelerin güçlenmesi ile bu krizin atlatılacağını ve krizden bu şekilde güçlü çıkılacağını bildirmiş ama mevcudu bulunduğu partisi ile bu gerçekler konusunda çeliştiğinden ayrılmak zorunda kalmıştır."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.