Tümsiad'tan ziyaret
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği ( TÜMSİAD ) üyelerinden oluşan bir gurup Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı' yı makamında ziyaret etti. Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı' ya nezaket ziyaretinde bulunan derneğin Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz ile yardımcıları Aziz Dinçer, Rıdvan Arık, İsmail Can ve İsmail Tiftik nezaket ziyaretinde bulundukları Başkan Sakallı ile bir süre sohbet ederek dernek çalışmalarından bahsettiler. Eskişehir' de yedi aylık bir geçmişe sahip olan derneğin üyeleri, Başkan Sakallı' ya kendilerine vermiş olduğu destekden dolayı teşekkür ettiler. Şahsına teşekkür plaketi taktim eden konuklarının ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Sakallı, tüm üyelere çalışmalarında başarılar diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.