Ünlü şirketler Eskişehir'de buluştu

Ünlü şirketler Eskişehir’de buluştu
KalDer Eskişehir Şubesi tarafından 16’ıncısı düzenlenen Eskişehir Kalite Şöleni’nde Türkiye’nin en önemli şirketlerinin yöneticileri tecrübelerini paylaştılar. KalDer (Türkiye Kalite Derneği) Eskişehir Şubesi tarafından...


KalDer Eskişehir Şubesi tarafından 16’ıncısı düzenlenen Eskişehir Kalite Şöleni’nde Türkiye’nin en önemli şirketlerinin yöneticileri tecrübelerini paylaştılar.

KalDer (Türkiye Kalite Derneği) Eskişehir Şubesi tarafından 16. Eskişehir Kalite Şöleni düzenlendi. Eskişehir Ticaret Odası, Demirdöküm, Ford Otosan ve TEİ’nin resmi sponsorluğunda düzenlenen 16. Eskişehir Kalite Şöleni Eskişehir Osmangazi üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Kalite şöleninin açılış törenine KalDer Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. A. Burak Erdinç ve çok sayıda konuk katıldı. Açılış töreninde konuşan KalDer Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. A. Burak Erdinç, dernek olarak Eskişehir’in hizmet ve ürün kalitesinin daha da geliştirilmesi için farkındalık yarattıklarını söyledi. Bu hedef doğrultusunda kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde çalıştıklarını kaydeden Erdinç, şehre değer katmak için çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi. Erdinç, Eskişehir Kalite Şöleni’ne katkıda bulunan kurum ve kuruluşlara da teşekkür etti.  
GüLER: “ETO’DA HEDEFİMİZ AVRUPA KALİTE öDüLü”
Etkinlik kapsamında Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler “Başarıyı ödülle Taçlandıranlar” başlıklı oturumda moderatör olarak yer aldı. ETO Başkanı Metin Güler’in yanı sıra oturuma KalDer Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Coca Cola İçecek Zinciri Direktörü Mutlu Ocak, DYO Genel Müdürü Serdar Oran panelist olarak katıldı.  Etkinlikte konuşan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, kalitenin hizmet ve ürün için hayati bir önem taşıdığını belirterek, ticarette rekabet için kalitenin çok kritik bir detay olduğunu söyledi. Hem kendi şirketlerinde hem de Eskişehir Ticaret Odası’nda kalite sistemlerine çok önem verdiğini kaydeden Güler, rakiplerle kıyaslama yapabilmek, hizmet ve standartları geliştirebilmek, verimliliği artırabilmek ve dünya ile entegrasyonu sağlayabilmek için kalite sistemlerinin iş hayatının temel taşlarından biri olduğunu söyledi. Eskişehir Ticaret Odası’nın TOBB tarafından A sınıfı Akredite Oda olarak ödüllendirildiğini hatırlatan Güler, “Elbette kalite sistemlerinde bununla yetinemezdik. Eskişehir Ticaret Odası’na ISO 10002:2014 üye Memnuniyet Sistemi’ni kazandırdık. ISO 17024 Personel Belgelendirme Kalite Sistemi için de tüm hazırlıklarımızı tamamladık ve denetlenmeyi bekliyoruz. öte yandan KalDer işbirliğinde Ulusal Kalite Hareketi’ne de katıldık. Bundan sonraki hedefimiz Avrupa Kalite ödülü’nü ETO’ya kazandırmak” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.