Yazar Akal Özel Çağfen'de
"Her Şey Oyundu" adlı kitabın da yazarı olan Aytül Akal yazdığı öykü, masal ve romanları öğrencilere tanıttı. Çocuklarda şiddet eylemlerinin olumsuzluğunu anlattığı kitabın proje başkanlığını yapan yazar, kitabındaki öyküleri öğrencilerle paylaştı. Yazarı büyük bir sessizlikle bekleyen ve alkışlarla karşılayan öğrenciler yazarı duygulandırdı. Kitap okumanın; kendini ifade etmekte, güzel konuşmakta, güzel yazmakta, okuduğunu anlamakta, dili kazanmaktaki önemini vurgulayan Akal, Çağfenlilerin kendisinin kitaplarını okuduğunu öğrenince büyük bir mutluluk duydu. Her gün on beş dakika okumalarını ve sevdikleri kitapları okumalarını salık veren Akal, öğrencilerin isteği üzerine bir anısını da paylaştı. Yazar, şiir okuyarak ve kitaplarını imzalayarak Çağfenlilerle vedalaştı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.