2. Amatörde play-off pazar günü başlıyor
Yayınlanma:
2.Amatör kümede play-off heyecanı 20 Mayıs Pazar günü oynanacak olan maçlarla başlayacak.4 Grupta yapılan 2.Amatör küme play-offda A grubunda Sivrihisar ve Altay, B grubunda Kurtuluş ve Mahmudiye, C grubunda Emek ve Mihalgazi,...
2.Amatör kümede play-off heyecanı 20 Mayıs Pazar günü oynanacak olan maçlarla başlayacak.
4 Grupta yapılan 2.Amatör küme play-off'da A grubunda Sivrihisar ve Altay, B grubunda Kurtuluş ve Mahmudiye, C grubunda Emek ve Mihalgazi, Dgrubunda da Bağlarspor ve Oklubalspor takımları play-off'a yükseldi.
Play-off'un ilk maçları 20 Mayıs Pazar günü Yalçın Kılıçoğlu ve Celal Sölpük sahalarında oynanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.