Aman bozulmasın
Yayınlanma:
Eskişehirspor ile Kocaelispor arasındaki dostluk 90 dakikanın sonunda da sürdü. Her zaman dost olan Kocaelispor ile Eskişehirsporlu taraftarlar pazar günkü maçta dostluğu en iyi şekilde sürdürdü.Maç öncesinde çiçeklerle karşılanan...
Eskişehirspor ile Kocaelispor arasındaki dostluk 90 dakikanın sonunda da sürdü. Her zaman dost olan Kocaelispor ile Eskişehirsporlu taraftarlar pazar günkü maçta dostluğu en iyi şekilde sürdürdü.
Maç öncesinde çiçeklerle karşılanan Eskişehirsporlu taraftarlar tribünde 'Körfes' pankartı açarak Kocaelispor'un dostuğunu olduğunu belirtti. Kocaelisporlu taraftarlar da Es-Es'li taraftarları alkışladı. Bu dostluk diğer kulüplere de örnek olmalı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.