ANADOLU BASKETÇİLERİNE DURMAK YOK
Anadolu Üniversitesi Basketbol alt yapısı yeni sezona hazırlanıyor. Yunusemre Kampüsü Spor Salonunda antrenör Eray Kubaş gözetiminde 1998-2004 yaş arası sporcular yeni sezon için çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.
Yaz döneminde antrenmanların oldukça verimli geçtiğini belirten genç antrenör Eray Kubaş 'Minik, Küçük ve Yıldız kategorilerindeki sporcularımıza eni sezon öncesi güç ve kondisyon çalışmaları yaptırıyoruz. Anadolu Üniversitesi olarak alt yapımıza büyük önem vererek, gelecekte takımlarımızdan başarılar bekliyoruz' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.