AÜ GALİBİYET İSTİYOR
Yayınlanma:
Yeni sezonda ilk kez sahasında maça çıkacak olan Anadolu Üniversitesi bugün Üsküdar Belediyesini konuk ediyor. Antrenör Sinan Öner gözetiminde hazırlıklarını tamamlayan Anadolu Üniversitesi Bayan Hentbol takımımız galibiyet...
Yeni sezonda ilk kez sahasında maça çıkacak olan Anadolu Üniversitesi bugün Üsküdar Belediyesi'ni konuk ediyor. Antrenör Sinan Öner gözetiminde hazırlıklarını tamamlayan Anadolu Üniversitesi Bayan Hentbol takımımız galibiyet istiyor. Üsküdar Belediyesi ile oynanacak zorlu karşılaşma BESYO Spor Salonu'nda saat 13.00'da başlayacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.