Aydın'dan selam var
Daha önce Eskişehirspor forması da giyen Galatasaray'lı Aydın Yılmaz'dan Eskişehirlilere selam var. 2009-2010 sezonunun ikinci yarısında Es-Es'de kiralık olarak forma giyen Aydın Yılmaz daha sonra teknik kadro tarafından gönderilmişti. Fatih Terim'in gelmesi ile birlikte Galatasaray'da forma bulan Aydın Yılmaz Cumartesi günkü maçta Eskişehirspor'a rakip oldu. Maç öncesi eski takım arkadaşları ile görüşüp hasret gideren Aydın Yılmaz maçı Telekom Arena'da izleyen arkadaşımız Erkan Midilli ile de ayak üstü sohbet etti. Yılmaz Eskişehirspor'un iyi yolda olduğun ve kısa bir dönemde olsa Eskişehirspor forması giydiği için mutlu olduğunu belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.