Badmintoncular hazır
Yayınlanma:
Badmintoncularımız Kırıkkaledeki müsabakalara hazırlanıyor.18-20 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan Türkiye şampiyonasında ilimizi Serdar Demir, Hakan Yılmaz, Merve Mutlu ve Yelda Aktı temsil edecek. Antrenör Mehmet Asil, Hafta...
Badmintoncularımız Kırıkkale'deki müsabakalara hazırlanıyor.
18-20 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan Türkiye şampiyonasında ilimizi Serdar Demir, Hakan Yılmaz, Merve Mutlu ve Yelda Aktı temsil edecek. Antrenör Mehmet Asil, "Hafta sonu Kırıkkale'de yapılacak olan Türkiye şampiyonası için badminton il takımı olarak hazırlıklarımızı tamamladık. Amacımız zorlu sınavda ilimizi en iyi şekilde temsil ederek başarılı dönmek" dedi.
Badmintoncular perşembe günü Kırıkkale'ye hareket edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.