Bal tat verdi
Eskişehirspor'un defans elemanı Bülent Bal Malatya maçında soyadına yakışır bir oyun sergiledi. Ligin ikinci yarısında yer aldığı maçlarda hırslı oyunu ile dikkatleri çekmesinin yanı sıra sık sıkta ileriye çıkarak gol arayan ve gol atan Bülent Bal , Malatya maçında başarılı bir 90 dakika çıkarttı.
Yerinde müdahalelerde bulunan ve top sektirmeyen Bülent Bal , özellikle Malatya' nın golden sonra kurduğu büyük baskıda iki kez cansiperane müdahale ile topu çıkartarak rakibe gol şansı vermedi.
Takımın en başarılı oyuncularından birisi olan Bal, soyadına yakışır bir şekilde oyunu ve mücadelesi ile tat verdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.