BAYANLARI KIRMADI
Yayınlanma:
Es-Esin etkili silahı Necati Ateş bayanları kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Transferin son gününde Kırmızı Şimşeklere gelen ve takıma çabuk uyum sağlayan golcü Necati Ateş mütevaziliği ile de dikkat çekiyor.İstanbul...
Es-Es'in etkili silahı Necati Ateş bayanları kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.
Transferin son gününde Kırmızı Şimşeklere gelen ve takıma çabuk uyum sağlayan golcü Necati Ateş mütevaziliği ile de dikkat çekiyor.
İstanbul Büyükşehir maçı için stada gelen futbolculardan Necati Ateş stattaki bayan görevlileri de kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Bayanlarda Necati'ye kendilerini kırmadığı için teşekkür ettiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.