Beklentileri karşılayacaklar
Yayınlanma:
Sağlıksporda bu sezon Serkan Uyar ve Mehmet Meşeden beklentiler büyük. Öyle ki geçen sezon Demirsporda forma şansı dahi fazla bulamayan bu iki oyuncuyu Sağlıkspor hemen kadrosuna kattı. Kırmızı Beyazlılarda yönetim ve...
Sağlıkspor'da bu sezon Serkan Uyar ve Mehmet Meşe'den beklentiler büyük. Öyle ki geçen sezon Demirspor'da forma şansı dahi fazla bulamayan bu iki oyuncuyu Sağlıkspor hemen kadrosuna kattı. Kırmızı Beyazlılarda yönetim ve teknik heyetin büyük umutlarla transfer ettiği Mehmet Meşe ve Serkan beklentileri karşılayacaklarını ifade ettiler. Antrenmanlarda çok çalışan bu iki oyuncu önce formayı kapmak ardından ise takıma faydalı olmak istiyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.