BİLEKÇİLERİN RAMAZAN MESAİSİ
Ramazan ayı olması nedeniyle güce ve ağırlığa dayalı spor dalları çalışmalarını iftar sonrasında devam ettiriyor. Bu spor dallarından bir tanesi de Bilek Güreşi. Milli antrenör Şener Arslan nezaretinde çalışmalarına ara vermeden devam eden bilekçilerimiz yeni şampiyonluklar için güç topluyor. Konu ile ilgili olarak deneyimli antrenör Şener Arslan "Elimizde çok yetenekli sporcularımız var. Bu sporcular milli takımın neredeyse tamamını oluşturuyor. Bu nedenle devamlı hazır ve güçlü olmaları gerekmekte. Bu doğrultuda Ramazan ayı içersinde tüm çalışmalarımızı gece yapmaktayız" şeklinde konuştu
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.