BİR SAHADA, BİR SALONDA
Yayınlanma:
İlimiz Judo Spor Kulübü sporcuları bu yaz döneminde çok yoğun çalışıyor. Okulların eğitime başlayacağı tarihe kadar her gün çift antrenman yapacak Judocular yeni sezon için güç topluyorlar. Antrenör Kürşat Kambur nezaretinde...
İlimiz Judo Spor Kulübü sporcuları bu yaz döneminde çok yoğun çalışıyor. Okulların eğitime başlayacağı tarihe kadar her gün çift antrenman yapacak Judocular yeni sezon için güç topluyorlar. Antrenör Kürşat Kambur nezaretinde sabah Atatürk Dış sahada kros çalışan Judocular haftanın belli günlerinde salonda teknik ya da ağırlık antrenmanları yapıyorlar. Antrenör Kürşat Kambur yeni sezondan beklentilerin büyük olduğunu bu yüzden de çok çalışmakları gerektiğini belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.