Büyük kupada büyük heyecan
Yayınlanma:
Kurumlar arası Büyük Atatürk Kupasına önceki akşak Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi halı sahasında oynanan karşılaşmalar ile devam edildi. Günün oynanan karşılaşmalarında Emniyet Müdürlüğü Kapalı Ceza İnfazı...
Kurumlar arası Büyük Atatürk Kupası'na önceki akşak Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi halı sahasında oynanan karşılaşmalar ile devam edildi.
Günün oynanan karşılaşmalarında Emniyet Müdürlüğü Kapalı Ceza İnfaz'ı 7-0, Osmangazi Üniversitesi Yunusemre Devlet Hastanesi'ni 9-6, Eğitim ise İl Özel İdare'yi 9-3 mağlup etti.
Büyük Atatürk kupasında grup maçlarının sonuna yaklaşılırken, yarı finalist takımlarda yavaş yavaş belirlenmeye başlayacak. Müsabakaların büyük çekişme ile devam etmesi bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.