Çabuk uyum sağladılar
Yayınlanma:
Demirsporun yeni transferleri Hakan ve Atilay takıma çabuk uyum sağladı. Eskişehirspor Alt yapısından yetişen iki genç oyuncu bu sezon yeni takımlarına katkı yapmak içi çaba sarf edecekler. Eskişehirspor alt yapısından bir...
Demirspor'un yeni transferleri Hakan ve Atilay takıma çabuk uyum sağladı. Eskişehirspor Alt yapısından yetişen iki genç oyuncu bu sezon yeni takımlarına katkı yapmak içi çaba sarf edecekler. Eskişehirspor alt yapısından bir çok oyuncunun oynadığı Demirspor'da eski takım arkadaşlarıyla tekrar birlikte oynayacak olmanın heyecanı sevincini yaşayan Atilay ve Hakan başarılı bir sezon geçirerek şampiyonluk yaşamak istediklerini ifade ettiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.