ÇİÇEKLERLE KARŞILADILAR
Yayınlanma:
İstanbulda çiçeklerle karşılanan Şimşekler taraftarı da üzdü. Ordu maçını İstanbulda oynayan Kırmızı Şimşekleri İstanbulda Eskişehirsporlular yalnız bırakmadı.Uluslar arası Eskişehirli iş adamları derneği ...
İstanbul'da çiçeklerle karşılanan Şimşekler taraftarı da üzdü. Ordu maçını İstanbul'da oynayan Kırmızı Şimşekleri İstanbul'da Eskişehirsporlular yalnız bırakmadı.Uluslar arası Eskişehirli iş adamları derneği ikinci başkanı Salih Açıkgöz ile yöneticiler Yasin Erdeve ve Burak Açıkgöz takımın kamp yaptığı Holiday Inn otel'e giderek takım kaptanlarına çiçek verdi. Futbolcular ve sportif direktör Zafer Tüzün ile de görüşen İstanbul'daki Eskişehir'liler alınan mağlubiyet ile büyük üzüntü yaşadı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.