ÇİFTE MESAİ
Gençlerbirliği hazırlıklarını sürdüren Eskişehirspor'da çifte mesai başladı.Pazar günü taraftarları ile buluşacak olan Eskişehirspor renkdaşı Gençlerbirliği ile yapacağı kritik maça büyük önem veriyor. Evindeki ilk galibiyeti almak isteyen kırmızı şimşeklerde hafta başı başlayan çalışmalarda hem tempo yükseliyor hem de sayısı çifte çıktı.Dün sabah ve öğleden sonra olmak üzere çift çalışma yapan kırmızı şimşekler sabah kondisyon öğleden sonra ise teknik ve taktik ağırlıklı antrenman yaptı. Bugünde çift çalışma yaparak hazırlıklarına tam gaz devam edecek olan Eskişehirspor değişiklik olmadığı taktirde Perşembe günü rakibi karşısında uygulayacağı taktiği prova edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.