"Daha iyi olmalıyız"
Yayınlanma:
Sağlıksporda antrenör Mesut Altıntaş takımın son hazırlık maçlarında ki görüntüsüne rağmen oyuncularına güvendiğini ve inandığını belirtti. Ligin ilk maçına kadar daha iyi olacaklarına inandığını belirten antrenör...
Sağlıkspor'da antrenör Mesut Altıntaş takımın son hazırlık maçlarında ki görüntüsüne rağmen oyuncularına güvendiğini ve inandığını belirtti. Ligin ilk maçına kadar daha iyi olacaklarına inandığını belirten antrenör Mesut Altıntaş 'Yoğun bir hazırlık dönemi geçirdik. Genç ve birçok yeni oyuncunun yer aldığı bir takımız. Hücum anlamında üretkensizliği ben buna bağlıyorum. Demirspor karşılaşması çok farklı bir havada oynanacak. O maça kadar çok iyi duruma geleceğiz. Benim futbolcularıma olan inancım tam' şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.