DSİ Bent umut verdi
25-29 Haziran'da ilimizde yapılacak 3.lige müsabakalarında mücadele edecek Dsi Bentspor büyük bayan voleybol takımı hazırlıklarını aralıksız sürdürürken, hafta sonunu Bursa Büyükşehir ile yaptığı iki özel maçla geçirdi. 3.Ligde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyesi karşısında iki karşılaşmayı da 3-0 kazanan temsilcimiz terfi maçları öncesi umut verdi. Konu ile ilgili olarak antrenör Kazım Tokat" Hazırlıklarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Amacımız 3.lige yükselmek ve ilimize bir lig takımı daha kazandırmak. Çalışmalarımız en iyi şekilde devam ediyor. Sporcularımın son durumları çok iyi. Faydalı geçtiğine inandığım iki özel maç yaptık. Bursa Büyükşehir ekibi de bizi kırmayarak ilimize bizimle özel maç yapmaya geldiler. Oyuncularım çok hırslı. İnşallah elemelerde çalışmalarımızın karşılığını alarak 3.lig için bileti kapacağız" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.