ERKAYMAN’DAN YÖNETİME YENİ ELEŞTİRİ

ERKAYMAN'DAN YÖNETİME YENİ ELEŞTİRİ

Es-Es’in kongre üyelerinden Uğraş Erkayman yönetimin almış olduğu olağanüstü kongre kararını değerlendirdi.Yönetime yine ağır eleştirilerde bulunan Erkayman "Olağanüstü kongre kararı almanızı istememizin sebebi bırakıp...


Es-Es'in kongre üyelerinden Uğraş Erkayman yönetimin almış olduğu olağanüstü kongre kararını değerlendirdi.
Yönetime yine ağır eleştirilerde bulunan Erkayman "Olağanüstü kongre kararı almanızı istememizin sebebi bırakıp gitmenizden çok, istifalarla yıpranmış ve finansal açıdan destek göremediğiniz yöneticileri değiştirmeniz içindi.  Başta çıkabilecek adayların önünü açmak düşüncesiyle, sportif başarının  yakalanabilmesi ve yeniden güven tazelenerek, Eskişehirspor'a daha enerjik hizmet edebilecek, gerektiğinde maddi kaynak sağlayabilecek kişilerin yönetime alınması ile kulübümüzün gelecek sezonu ekonomik açıdan daha rahat geçirmesini amaçlamıştık.
Ancak görev sürenizin bitmesine bir yıl varken yapılacak olağanüstü kongrede bir yıl için değilde üç yıllık seçilmeyi düşünmek samimiyetsizlik ve fırsatçılık olarak karşımıza çıktı. Bu davranış Eskişehirspor camiasına ve sizlere güvenip oy veren kongre üyelerine yapılan başta güvensizlik sonra saygısızlıktır.  Şayet kongre olmasaydı normal süreç işleseydi bir yıl görev süreniz olacaktı. Şimdi olağanüstü kongre yaparak bunu farklı bir fırsata dönüştürmek, 2018'e uzatmak istiyorsunuz. Oysa olağanüstü kongreyi koltuğunuzu güçlendirmek yerine, yönetimi güçlendirmek olarak fırsata dönüştürmeyi düşünmeliydiniz. İsteğimiz bu yanlıştan dönerek zaten gelirlerini kredilerle ipotek altına aldığınız Eskişehirspor'un, kongre geleceğini de 2018'e kadar ipotek altına almamanız ve kulübümüzü daha fazla çıkmaza sokmamanız" dedi.
SPOT : Es-Es'in genel kurul üyesi Uğraş Erkayman genel kurul kararı ile ilgili yönetile ağır eleştiri yaptı.
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.