Es-Es U-18'leri ligin başlamasını bekliyor
Es-Es A2 takımı yeni sezon hazırlıklarını Hanefi Demirkol Tesislerinde antrenör Orhnan Türknemgil gözetiminde sürdürüyor. Yeni sezona antrenör Orhan Türkmengil gözetiminde bilenen Eskişehirspor A2 takımımız tesislerde her gün antrenman yaparak yeni sezon için güç ve enerji depoluyor. Bu sezonda takımın başında olacak olan antrenör Orhan Türkmengil " Lig fikstürü daha belirlenmemesine rağmen biz maça çıkacakmışız gibi takımı hazırlıyoruz. Şimdilik kadromuzda 15 futbolcumuz yer alıyor A takımdan 8-9 oyuncu dahil edilecek. Ligde kadar eksiklerimizi tamamlayarak başarılı bir sezon geçirmeyi istiyoruz' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.