ESKİŞEHİRLİ HAKEMLER İFTARDA BULUŞTU
İlimiz hakemleri önceki gün iftar yemeğinde bir araya geldi. Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Eskişehir Şube başkanı İlhami Can'ın DSİ Sosyal Tesislerinde verdiği yemeğe eski ve yeni bir çok hakemin yanı sıra DSİ bölge müdürü Erol Şenöz, Efsane 65 Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Fethi Heper, TÜFAD Genel Başkan yardımcısı Hüdai Doğu, Eskişehirspor Alt Yapısı Sorumlusu Abdullah Baykul ile Spor taban birlik başkanları, yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı. Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Eskişehir Şube başkanı İlhami Can ise yemeğe tüm katılanlara teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.