Gençlikspor finallerde
Gençlikspor yıldız bayan basketbol takımı 9-13 Mayıs tarihlerinde Kastamonu'da yapılacak Türkiye şampiyonası finalleri için dün Kastamonu'ya gitti.
Hazırlıklarını tamamlayarak dün yola çıkan bayan basketbolcular Türkiye'nin en iyi 8 takımı arasına girme başarısının ardından şimdi de Türkiye'de en az ilk 3 takım arasına girmek için mücadele edecek. Konu ile ilgili olarak antrenör Murat Kurt" Hazırlıklarımızı tamamladık. Zorlu bir şampiyona olacak. Büyük illerin takımları ile mücadele edeceğiz. İnşallah derece yaparak ilimize kupa ile döneceğiz" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.