Hürriyet gün sayıyor
Yayınlanma:
İlköğretim okulları arası minikler masa tenisi il birinciliğinde şampiyonluğu elde eden Hürriyet İlköğretim okulu 31 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında Kırşehirde yapılacak Türkiye şampiyonası için gün sayıyor. Hazırlıklarını...
İlköğretim okulları arası minikler masa tenisi il birinciliğinde şampiyonluğu elde eden Hürriyet İlköğretim okulu 31 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında Kırşehir'de yapılacak Türkiye şampiyonası için gün sayıyor. Hazırlıklarını antrenör Tunay Coşkun gözetiminde sürdüren Hürriyet İlköğretim okulunda hedef Türkiye şampiyonasında iyi bir derece elde etmek. Konu ile ilgili olarak antrenör Tunay Coşkun" Hazırlıklarımızı büyük ölçüde tamamladık. Amacımız en iyi dereceyi elde etmek. İnşallah çalışmalarımızın karlığını alacağız" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.