İl hakemleri tam not aldı
Yayınlanma:
Anadolu kupasında genç il hakemlerimiz ortaya koydukları performans ile tam not aldı. Süper lig takımlarının katıldığı turnuvada ki maçlarda başarılı bir yönetim gösteren genç hakemlerimiz Erol Sezer, Onur Taşkaya, Harun...
Anadolu kupasında genç il hakemlerimiz ortaya koydukları performans ile tam not aldı. Süper lig takımlarının katıldığı turnuvada ki maçlarda başarılı bir yönetim gösteren genç hakemlerimiz Erol Sezer, Onur Taşkaya, Harun Çınar gelecek için umut verdi. Hakemlerimize turnuva sonunda plaket takdim edilirken, başarılı yönetimlerinden dolayı teşekkür edildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.