"İmzalar bu hafta içinde bitecek"
Transfer çalışmalarını değerlendiren Eskişehirspor transfer komitesi üyesi İsmail Hakkı Gül "İmzalar hafta sonuna kadar atılacak" dedi. İç transferi büyük ölçüde çözen Eskişehirspor dış transferde de listedeki futbolcular ile görüşmelerini sürdürüyor. Dış transferde imzaların hafta sonuna kadar atılacağını belirten Eskişehirspor transfer komitesi üyesi İsmail Hakkı Gül "Dış transfer çalışmalarında görüşmelerimiz sürüyor. Listede bulunan futbolcular ile büyük ölçüde anlaştık iş imzaya kaldı. Bazı futbolcularla da bonservis sorunu var. Ancak hafta sonuna kadar imzaları attıracağız" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.