KAMP EĞİTİM DURMUYOR
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Sporcu kamp eğitim merkezi güreşçileri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Genç antrenörler Mehmet Aykol ve Ali Kayahan gözetiminde her gün sabah akşam çalışma yapan güreşçiler güç toplamaya devam ediyorlar. 20 sporcu ile okul saatlerine göre iki grupta çalışma yaptıklarını belirten antrenör Mehmet Aykol 'Çok güzel bir çalışma ortamı içinde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Türkiye şampiyonalarından dereceler çıkartmak için çaba sarf ediyoruz. Bu anlamda beklenti içinde olduğumuz sporcularımız var. Amacımız yetenekli sporcuları milli takım seviyesine getirmek' şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.