Kavak milli kampa gidiyor
Güreşte İşitme Engelli sporcumuz Erhan Kavak milli kampa davet edildi. Eylül ayı içersinde Ukrayna'da yapılacak İşitme Engeliler Avrupa güreş şampiyonası için hazırlıklara 18 Mayıs'ta başlayacak milli takımımızda ilimiz sporcusu Erhan Kavak'ta yer alacak. 66 kg'de ülkemizi temsil edecek sporcu hakkında bilgi aldığımız antrenörü İbrahim Ünalsoy" Erhan çok yetenekli ve azimli bir sporcu. Ukrayna'da yapılacak şampiyonada mücadele edecek. Milli kamp süresince iyi bir hazırlık dönemi geçirerek ülkemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğine gönülden inanıyorum"dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.