Kayseri'de Es-Es coşkusu
Kayseri'de okuyan Eskişehir'li öğrenciler şehir içinde Es-Es forma ve kaşkolları ile gezdi. Cumartesi günü ligde Kayserispor'a konuk olan Kırmızı Şimşekler yine taraftar desteğini arkasına aldı. Gerek Kayseri ve gerekse çevre il ile ilçelerden çok sayıda Eskişehir'li takıma destek verdi. Kayseri'de erken saatlerde ise Üniversiteli öğrenciler şehir içinde Es-Es kaşkol ve formalı ile gezdi. Kayseri'deki üniversitelerde okuyan Eskişehir'liler "Eskişehir'i burada görmekten çok mutluyuz. Takıma güveniyoruz" dedi. Maç öncesi umutlu olan Eskişehirliler alınan mağlubiyet ile de büyük üzüntü yaşadı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.