KEMAL UNAKITAN'DA KUŞAK SEVİNCİ VARDI
Yayınlanma:
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesi Çamlıca Kemal Unakıtan Spor salonunda Antrenör Nuri Tahta gözetiminde çalışan 25 taekwondocu kuşak terfi sınavında başarılı olarak bir üst kuşağa terfi etti.Taekwondo Antrenörü...
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesi Çamlıca Kemal Unakıtan Spor salonunda Antrenör Nuri Tahta gözetiminde çalışan 25 taekwondocu kuşak terfi sınavında başarılı olarak bir üst kuşağa terfi etti.
Taekwondo Antrenörü Nuri Tahta Yaz okulları bünyesinde çalışan Sporcularımızı sınava tabi tutarak kuşak gelişimlerini düzenli yaparak onları geleceğin şampiyonları olarak hazırlıyoruz. Amacımız İlimize ve Ülkemize yeni şampiyonlar kazandırmaktır' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.